Ogłoszenia - Parafia pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Informacje
W przypadku braku aktualnych ogłoszeń, wcisnąć przycisk F5.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ– (08.09.2019)
 
1. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej: Przewodnika Katolickiego.
 
2. Dziś rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz”. Od dziś również rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, które zakończą się 21.09.
 
3.  W poniedziałek o godz. 1745 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla narzeczonych, z doradczynią z Poradnictwa Rodzinnego
 
4. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, oraz Polskiej młodzieży i dzieci. W tym dniu zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po wieczornej Mszy Św.
 
5. Również w środę po Nowennie, w kościele odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci które w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. Obecność rodziców obowiązkowa!

6. W czwartek po wieczornej Mszy Św. odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa!
 
7. W sobotę o godz. 1000 w salce w Domu Parafialnym odbędzie się zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy chłopców ze szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Od tego roku tą Służbą opiekuje się w naszej parafii ks. Aleksander.
 
8. W ubiegłą niedzielę na spłatę raty za instalację ogrzewania kościoła, jego konserwację i funkcjonowanie zebrano – 7787zł – Bóg zapłać! Dzisiaj do skarbon można składać ofiary na Dar Serca – czyli pomoc charytatywną dla potrzebujących.
W przyszłą niedzielę do skarbon będzie można złożyć ofiary na Radio Maryja.
 
9. Módlmy się za zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym tygodniu: +Genowefa Badura, +Łukasz Winiarz, +Małgorzata Skałecka
 
10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, życzymy wiele łask Boga i  opieki ich patronów.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego