Ogłoszenia - Parafia pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Informacje
W przypadku braku aktualnych ogłoszeń, wcisnąć przycisk F5.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU-(21.02.2021)
 
1. Zapraszamy do nabycia prasy katolickiej – Przewodnika Katolickiego.

2. Grupa Modlitwy św. O. Pio zaprasza we wtorek 23 lutego na Mszę Św. o godz. 1800; po niej odbędzie się spotkanie.

3. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy.

4. W piątek 26.02 przypada dzień imienin ks. Aleksandra. Już dziś życzymy ks. Aleksandrowi błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask na dalsze lata posługi kapłańskiej. Ks. Solenizant odprawi w tym dniu Mszę Św. w swojej intencji o godz. 700. Pamiętajmy o ks. Aleksandrze w naszych modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę zwaną Ad gentes do skarbon będzie można złożyć ofiary na Dzieła Misyjne.

6. Zachęcamy do praktyk nabożeństw wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 1800, oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielą o godz. 1600.

7. W naszej parafii w tym roku rekolekcje wielkopostne zostaną przeprowadzone w następujących terminach: 15-17 marca – uczniowie Szkół Podstawowych; 22-24 marca – uczniowie Szkół Ponadpodstawowych – te rekolekcje zostaną przeprowadzone poprzez internet. Natomiast w tradycyjnej formie rekolekcje dla dorosłych w naszej parafii odbędą się w dniach 22-24 marca i poprowadzi je ks. dr Marcin Jiers, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego naszej diecezji.

8. Jest dużo wolnych intencji Mszy Św.. Zainteresowane osoby zapraszamy do Kancelarii Parafialnej w godzinach jej funkcjonowania.

9. W dniu 3.03 zostanie przeprowadzona zbiórka zużytego sprzętu RTV AGD w celu pomocy krajom misyjnym. Szczegóły zostaną podane za tydzień.

10. W ubiegłą niedzielę na utrzymanie kościoła zebrano 4870zł, a w Środę Popielcową na hospicja zebrano 3700zł. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w Kancelarii Parafialnej oraz na konto parafialne – Bóg zapłać!

11. Przez cały okres Wielkiego Postu do skarbony przy figurze Matki Bożej można składać ofiary – jałmużnę wielkopostną, przeznaczoną na pomoc charytatywną dla podopiecznych Caritas.
 
12. Zapowiedzi przedślubne:
Dawid Bąk, kaw. z Bydgoszczy – Marta Cieślicka, panna z Bydgoszczy – z.2
 
13. Módlmy się za zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym tygodniu:
+Tomasz Soboń, +Henryka Nawrocka, +Krystyna Atamańska
 
Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego