Ogłoszenia - Parafia pw. Chrystusa Króla w Bydgoszczy

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Informacje
W przypadku braku aktualnych ogłoszeń, wcisnąć przycisk F5.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – (2019-03-17)

1. Po Mszy Św. zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego i Wspólnoty.
 
2. Od dziś rozpoczynają się w naszej parafii Misje przygotowujące nas do peregrynacji kopii obrazu MB Częstochowskiej, która odbędzie się w dniach 26-27 marca. Misje poprowadzą Ojcowie Pallotyni. Plan misji jest podany w gazetce parafialnej, na stronie internetowej oraz w folderach które są rozłożone na ławkach.    Zachęcamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w Misjach Świętych.

3. Informujemy, że uległ zmianie adres internetowy strony parafialnej. Od teraz to: www.chrystuskrol.org
 
4. We wtorek 19.03 przeżywać będziemy Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła Powszechnego. Jest to jednocześnie dzień imienin ks. Proboszcza. Już dziś ks. Proboszczowi życzymy błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask i opieki patrona – św. Józefa. Ks. Proboszcz odprawi Mszę Św. w swojej  intencji o godz. 700.

5. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy.
 
6. W sobotę 30.03 o godz. 1930 spod Katedry Bydgoskiej, ulicami miasta wyruszy Bydgoska Droga Krzyżowa. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym nabożeństwie.

7. Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” oraz Sanktuarium Królowej Męczenników organizuje XIX Misterium Męki Panskiej w Fordonskiej Dolinie Śmierci. Odbędzie się ono w Niedzielę Palmową 14.04 o godz. 1600 i 2000.
 
8. W ubiegłą niedzielę na spłatę raty za instalację ogrzewania, jego funkcjonowanie i konserwację zebrano – 7822zł – Bóg zapłać! Dziś do skarbon będzie można złożyć ofiary na pomoc misjonarzom – Ad gentes. Przez cały okres Wielkiego Postu do skarbony przy chrzcielnicy będzie można składać ofiary jako Jałmużnę Wielkopostną na rzecz kontynuowania prac budowlanych szkoły w Czadzie, o co prosił ks. bp Jan Tyrawa w Liście na Wielki Post. W przyszłą sobotę i niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na rzecz Zgromadzenia Ojców Pallotynów.
 
9. Zapowiedzi przedślubne:
Maciej Robak, kaw. z Bydgoszczy – Anna Szemryk, panna z Bydgoszczy – z.2
Krzysztof Soroczyński, st.w. z Bydgoszczy – Klaudia Kęsik, st.w. z Bydgoszczy – z.1

10. Módlmy się za zmarłych, którzy odeszli do Pana w minionym tygodniu: +Wiesława Lis-Kubera, +Stefan Kulik, +Konrad Siwka, +Eryka Popławska, +Dioniza Rybsztad

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkich łask.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego